Niedziela - 24 czerwca 2018      > > 400-lecie Cudownego Obrazu < <

2013-04-28 "Siła Miłości"

W dniu 21 kwietnia w naszej gminnej świetlicy odbył się spektakl, pt. "Siła Miłości". Spektakl wykonała dobrze nam znana grupa artystyczna z Pruchnika.
"Treścią spektaklu - jak mówią wykonawcy - jest walka Nienawiści z Wiarą Nadzieją i Miłością.
Człowiek nie został stworzony po to, aby tylko funkcjonować, pracować, produkować. Został stworzony, aby być człowiekiem i powołany dla światła i radości. To dla miłości ludzie są stworzeni, to ona jest w życiu jedynie najważniejsza i człowiek jest nieszczęśliwy naprawdę tylko przez jej brak. I żeby ją znaleźć, popełnia wiele błędów, często idzie na oślep, bo nie umie znaleźć do niej drogi. Jadnak w końcu znajduje." Artyści na zakończenie spektaklu przekazali szczere i głębokie życzenia dla Ks. Proboszcza z okazji 25-lecia kapłaństwa. Pruchnik był pierwszą parafią naszego Ks. Proboszcza.

" Czcigodnemu Jubilatowi naszemu Przyjacielowi Księdzu Józefowi Florkowi na pamiątkę 25 Rocznicy Święceń Kapłańskich najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, wszelkich łask Bożych, siły i wytrwałości w pośludze Duchowej"

składają:
Pracownicy i Grupa Artystyczna z Centrum Kultury w Pruchniku